Arquivo
Casa en venda en Vigo, Pontevedra (Corujo)
REF. 2255

231 m2

3

3

2
venda: 475.000 €
Descrición
Casa en venda en Vigo, con 231 m2, 3 habitacións e 3 baños, 2 plazas de Garaxe e Trasteiro.
Características
Prezo de venda 475.000 €
Prezo/m² 2.056
Ano de construción 1910
Construidos 231 m2
Útiles 211 m2
Parcela 166 m2
Dormitorios 3
Baños 3

Póñase en contacto connosco

Se quere máis información sobre esta propiedade, por favor, encha o formulario:

 Si, lin e/ou acepto as Condicións de uso e a Política de privacidade
Inmobles semellantes:
 
415.000 €
Ref. 1125  508 m2  13  7
Casa en venda en Gondomar, con 508 m2, 13 habitacións e 7 baños e 2 plazas de Garaxe.
 
480.000 €
Ref. 1796  224 m2  7  4
Casa en venda en Vigo, con 224 m2, 7 habitacións e 4 baños e Garaxe.